Artzainak

Idatzi izen-abizenen zatiren bat eta eman EZARRIri.
Idatzi herriaren izenaren zati bat
Aukeratu txakurdunaren herrialdea
Izen-abizenak Herria Herrialdea
Aitor Arana Barrena Arrasate Gipuzkoa
Aitor Garcia Salcedo Zaratamo Bizkaia
Aitor Oiarzabal Arbaizagoitia Urduña Bizkaia
Aitor Tato Ataun Gipuzkoa
Alberto Albizuri Velasco Delika Araba
Alejandro Aspizua Larrieta Urduña Bizkaia
Antonio Alkorta Bilbao Atxondo Bizkaia
Antonio Alustiza Areso Nafarroa Garaia
Antonio Huarte Huarte Uharte Arakil Nafarroa Garaia
Aritz Ganboa Arruazu Nafarroa Garaia
Asier Bolibar Imaz Olabezar Araba
Asier Osinalde Gabiria Gipuzkoa
Avelino Perez Santillana del mar Bizkaia
Bizente Lopez Azpilikueta Aramaio Araba
Carlos Mendibil Oiardo Araba
Dionisio Arbaiza Urduña Bizkaia
Eneko Serrano Moscoso Orozko Bizkaia
Enrike Mendiguren Orozko Bizkaia
Esteban Aranburu Goitia Beasain Gipuzkoa
Eusebio Bengoetxea Aranguena Aulesti Bizkaia
Fernando Etxebarria Elorza Aramaio Araba
Fidel Alonso Laudio Araba
Gregorio Zuaznabar Anoeta Gipuzkoa
Haritz Kortabarria eta Jesus Aretxabaleta Gipuzkoa
Ibon Bilbao Larrazabal Mungia Bizkaia
Ignacio Zuazubizkar Lopez de Bergara Arrasate Gipuzkoa
Iker Quintana Ayala Urduña Bizkaia
Imanol Mendivil Urduña Bizkaia
Iñaki Kortabarria Ugarte Oñati Gipuzkoa
Iñaki Oraa Arenaza Aretxabaleta Gipuzkoa
Iñaki Plazaola Otadui Atxondo Bizkaia
Ioritz Deba Aranburu Gabiria Gipuzkoa
Jabier Zubiaurre Andonegi Mutriku Gipuzkoa
Jesus Mari Plazaola Otadui Arrasate Gipuzkoa
Jon Murgiondo Elizburu Aretxabaleta Gipuzkoa
Jose Angel Azkorbebeitia Agirre Abadiño Bizkaia
Jose Ignacio Isusi Otaola Gueñes-Sodupe Bizkaia
Jose Jabier Alzerreka Elorrio Bizkaia
Jose Jabier Basurto Segura Gipuzkoa
Jose Joakin Irazola Zengotitabengoa Elorrio Bizkaia
Jose Mari Agirre Soxo Araba
Jose Mari Bengoa Lete Oñati Gipuzkoa
Jose Mari Jauregi Ilarduia. Araba Araba
José María Echeverría Iturrioz Gaztelu Gipuzkoa
Jose Migel Etxebarria Gisasola Abadiño Bizkaia
Jose Ramon Añibarro Orozko Bizkaia
Jose Ramon Garcia-Diego Trueba Sodupe-Gueñes Bizkaia
Juan Jose Egurrola Aldazabal Etxebarri Bizkaia
Juan Karlos Ardanza Mendilibar Abadiño Bizkaia
Juan Karlos Gartzia Iglesias Arrieta Bizkaia
Juan Maiza Amezketa Gipuzkoa
Julen Kortabarria Zubia Oñati Gipuzkoa
Kepa Ardanza Mendilibar Abadiño Bizkaia
Marcos Aspizua Larrieta Urduña Araba
Mari Carmen Hidalgo Duran Ronda, Malaga Gipuzkoa
Maria Angeles Ardanza Mendilibar Abadiño Bizkaia
Maria Isabel Ibañez Madaria Urduña Bizkaia
Migel Arregi Erostarbe Oñati Gipuzkoa
Mikel Basterra Gujuli Araba
Mikel Etxezarreta Olaberria Gipuzkoa
Mikel Urtasun Arbonies Nafarroa Garaia
Mikel Velasco Garai Arrasate Gipuzkoa
Oihana Azkorbebeitia Urizar Abadiño Bizkaia
Otermin Legazpia Gipuzkoa
Patxi Etxeberria Amaiur Nafarroa Garaia
Peio Elejalde Rivakoba Urduña Bizkaia
Ramon Larrañaga Aranbarri Azkoitia Gipuzkoa
Santi Etxezarreta Olaberria Gipuzkoa